| Zuzulik_5039 a întrebat:

Hello:*. As vrea sa stiu daca ma pot transfera de la un sponsor la altul la oriflame!

3 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| Georiflame a răspuns:

Nu poti happy.

| AlexAlbu a răspuns:

Http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=462502
Intră în echipa Oriflame. Te întâmpinăm cu un program special creat şi te ajutăm să te menţii Ai cele mai bune discounturi la comenzile din catalog :
• 23%- pentru comanda intre 50-249 lei
• 30%- pentru comanda intre 250-499 lei
• 40%- pentru comanda peste 500 lei
Te rog trimite-mi un mail pe adresa alburadualex@yahoo.com sa vedem cum te putem ajuta