| Ladybuug a întrebat:

Hello :*. Cat costa sa iti scoti punctele negre la cosmeticiana?

3 răspunsuri:
| Ladybuug explică:

As vrea sa`mi raspunda cei care si le-au scos si sa`mi spuna un pret aproximativ big grin.

| mircea_5116 a răspuns:

Pentru acele puncte negre, va trebuii sa ai rabdare,

ar trebui sa urmezi un regim sanatos, format numai din fructe, sucuri 100% naturale, fara tigari, bauturi,

daca ai nevoie pe loc, ai putea sa te duci la un lalon, special, pentru a le acoperi, sa nu cunva sa incerci sa le inlatori, va fi o mare greseala,

| hunnybunnydiana a răspuns:

Nu are rost sa le scoti iti vor trece de la sine da cel mai sigur ii sa te dai cu solutia zinerit ila ii si de puncte negre si rosii ti-l poti lua din farmacii