| Eli2000 a întrebat:

Hello! Caut si eu un sampon pentru a-mi creste parul cat mai repede! tocmai m-am tuns scurt si nu imi place cum imi sta. Va rog niste sfaturi!;-)

Răspuns Câştigător
| Amaluna a răspuns:

Incearca Mytich Oil(nu stiu daca l-am scris bine) de la L'oreal.Eu l-am folosit si patul mi-a crescut mai repede.
Dupa ce te speli pe par cu samponul si folosesti masca, cand parul este 80% uscat aplici uleiul.Iti pui 2-3 picaturi in palma, ti cateva secunde sa se incalzeasca la temperatura palmelor, apoi aplici, mai mult pe varfuri decat pe radacini.Si incearca sa nu-ti prinzi parul foarte strans cu un elastic, pentru ca il poti deteriora(parul, nu elasticul).
Succes cu cresterea parului!

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Chiar acum câteva săptămâni m-am interesat de un astfel de șampon, pentru că şi eu am nevoie de unul. Am găsit unul destul de convenabil, spun eu. Se numește Favisan, este un șampon nutritiv pentru creșterea părului.
favisan sampon pentru cresterea parului pretRRjM&imgurl=http://www.lucrurigratis.ro/_content/images/LG/Products/Images/

| cosminvasile a răspuns:

Sampoane nu stiu, insa poti folosi uleiul de ricin. http://www.sfatulmedicului.ro/......ricin_9160 aici gasesti detalii si aplicare;-) sper sa te ajute!

| ToxicPunkgirl999 a răspuns:

Poti folosi pantene clasic, mie intr-o luna mi-a crescut 1 centimetru jumate si nu m-am mai tuns de trei luni deci la tine s-ar putea sa creasca mai mult happy