| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

Hello...ce faceti?
Voi fetele, la cati ani v-ati facut suvite? Sau cand pot sa mi fac si eu?(am 14 ani)

Sau

Percing in nas...big grinbig grin(nu vreau chiar acum dar mai tarziu pe la 15-16 ani e bine?)

10 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Piercing-ul e oribil si va atrage doar indivizi ciudati.Baietii adevarati prefera naturaletea, dar depinde de tine ce anturaj vrei sa aiwinking

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ explică (pentru Hirako):

Nu e pentru baiet, este pentru mine sa ma simt e bine.

| Hirako a răspuns (pentru ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ):

Nu vad cum te-ar face o gaura si un obiect strain in corp sa te simti bine.Dar poate esti doar masochista thinking Oricum, chiar daca o faci pentru tine, vei atrage acelasi anturaj in jurul tau.Nimeni nu te intreaba de ce ai piercinguri oh go on
In fine, recomand serios sa ramai naturala happy

| BombonicaXD a răspuns:

De ce sa te distrugi pe viata punandu-ti percing in nas? In primul rand chiar e urat rau de tot si in al doilea vei ramane urata tot restul vietii? De ce vrei sa-ti pui? Eu chiar nu-i vad rostul...(parerea mea)

| LeMousiqe a răspuns:

Pai la amandoa treci pe 15

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Eu nu vreau.Dar daca tu simti nevoia...Fa-owinking

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ explică (pentru XxThoumaxXAndyXx):

Pai nu mai trebuia sa ra raspunzi la intrebare

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns (pentru ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ):

De ce nu?! Nu vad rostul comentariului tau.E o tara libera.happy

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Eu mi-am facut suvite pe la 12 ani

| HighFlyingBirds a răspuns:

Eu mi-am facut doua suvite in fata si am 14 ani. Pierce eu zic sa-ti fac pe la 17-18 iar suvite poti sa-ti faci chiar acum daca e cu vopsea semi-permanenta.