| KiKiii a întrebat:

Hello. Ce impresie aveti despre lucrurile de la Meli Melo?

Răspuns Câştigător
| MissD a răspuns:

Au preturi foooarte mari si calitate aproape deloc. in plus niste vanzatoare extrem de enervante. a obs ca pe la toate e asa

6 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Am vazut niste podoabe din lemn superbe dar scumpe... le-am gasit mai apoi in alta parte la juma' de pret, fara eticheta Meli Melo, bineinteles.Am primit un colier dragut cu niste insertii de email sau ceva asemanator, nici nu l-am purtat si i-au sarit/s-au dezlipit respectivele ornamente.

| Irina a răspuns:

Au unele bijuterii foarte dragute dar trebuie sa ai mare grija pentru ca in timp se deterioreaza. Am dat aproape 200 de lei pe niste cercei si un lant si s-au innegrit complet. imi placeau atat de multsad
In rest mi-am mai luat o palarie si un portofel care si acum se tin binehappy

| M.madallina a răspuns:

Sunt de calitate proasta.mult mult mai bune cele de la accessorize!

| iri a răspuns:

Calitate proasta la preturi exagerate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stiti voi ca sunt de calitate proasta produsele de la Meli Melo? In primul rand stiti ce inseamna calitate? Postati tot felul de comentarii fara a va informa indeaproape nu numai din ce sunt alcatuite produsele respective, ci mai ales cum ar trebui ingrijite si folosite... fetele din magazin care incearca sa va ajute va spun si aceste lucruri, numai ca sunteti prea ocupate sa va alcatuiti impresii gresite, decat sa invatati cum sa aveti grija de voi...pacat...se observa faptul ca nu exista informare, din moment ce nu stiti ca in Occident se practica vanzarea a la MELI MELO...

| Kandy a răspuns:

Sunt super... dar scumpe...sadsi se deterioreaza destul de repede...straight faceparerea mea. te pupkiss