| anonim_4396 a întrebat:

Hello. dupa cum bine stiti in aproximativ o luna incepe scoala. am o mica (mareeee) problema. as vrea sa slabesc cam 2 kg jumatate dar in special la coapse si la fund. imi puteti da cateva sfaturi eficiente pe care le-ati incercat si dumneavastra? va roog. ofer funda celui mai bun si eficient raspuns. multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| ktrinel a răspuns:

Sport si dieta!

| Adry123456789 a răspuns:

Pentru coapse : http://www.dietetik.ro/coapse-subtiri/6253.html Sa citesti tot!
Iar pentru fund : http://dieta.diva-star.ro/2010/03/execercitii-simple-de-slabit-pentru.html Fa fiecare exercitiu de cel putin 20 de ori pe zi!

| Andru17 a răspuns:

Incearca sa te abtii de la mancare grasa, bea multe ceaiuri si fa cat mai mult spor.gen,mers pe role, pe bicicleta.

| mAmallliiia a răspuns:

Pai,in primul rand te aptii de la cateva chestii precum dulciuri pane grasimi, prajeli, carne..si ce ingrasa (iti dai u seama), faci sport. poate un pic de aleergare prin parc...si sa nu papi dupa ora 6! Slabesti garantata! Asa fac si eu acum! Mult noroc!

| iza97 a răspuns:

Si eu as vrea acelasi lucru...dar am o familie de mancaciosi si nu prea merge. incearca sa mananci dim cereale cu lapte pe la 1-2 sa mananci ceva mai consistent gen mancare gatita cu o felie maxim 2 de paine iar pe la 6 ceva mai usor salata de rosii sau ceva assemanator nu depasi ora 6..si minim de 30 de abdomene pe zi sunt ideale. poate la tine merge, aa si inca ceva, daca mananci intre mese nu mai are niciun rost. succes

| TxOcs a răspuns:

Buna! Eu beau ceai verde..cate 2 cani pe zi, una dimineata si una dupa-amiaza...iti opreste pofta de mancare si te ajuta sa arzi caloriile mai repede...
Ar fi ideal sa faci putin sport pentru rezultate mai rapide...big grin