| anonim_4396 a întrebat:

Hello fetele happy, Ati putea sa imi dati, va rog niste site-uri sau poze cu modele de manichiura pe care as putea sa mi le fac pentru banchet? Ceva de culoare albastru inchis si gri inchis, sau ceva de genul (am rochia albastra si patofii gri) big grin. Multumesc anticipathappy

4 răspunsuri:
| Needle a răspuns (pentru EmiiLoveYou):

Eu ma refeream la modele mai elegante, de seara, la french m-am gandit si eu doar ca nu mi se pare prea potrivit, plus ca e foarte simpu big grin

| EmiiLoveYou a răspuns (pentru Needle):

Scuze, dar am 11 ani inca nu prea ma pricep la ungii.