| Aceeasieu a întrebat:

Hello! fetele. care folositi contur pentru ochi.lichid. cum faceti ca sa va faceti drept?straight face funda

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Aaaa si uitasem sa spun ca conteaza foarte mult de marca de contur lichid pi care tu o folosesti ca fiecare marca are periutza diferita.eu folosesc pi cel de la loreal cel lunguietz nu cel rotund si imi merge perfect

8 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi in primul rand trebuie sa exersezi mult si cu timpul ti se va da mana si o sa reusesti.si mie una nu imi iese conturul perfect intotdeauna, dar pi unde gresesc ma sterg cu betisoare de urechi imuiate in putina crema si perfectionez linia.

| PinkPanther a răspuns:

Stai cu coatele pe ceva fix, gen masuta pe care tii oglinda astfel nu iti mai tremura mainile

| Miruuuuu a răspuns:

Hei!
Pur si simplu nu trebuie sa tragi o linie din prima. Poti sa o faci din liniute fara sa te grabesti. O sa vezi ca o sa reusesti daca exersezi. happy Good luck!

| Oanny a răspuns:

Trage de extremitatea ochiuliu, eu asa reusescbig grin

| Gumitzza5 a răspuns:

Sa fie fix pe conturu ochiului? Eu de multe ori inchid ochiu si dau usor, usor cate un pic pe la jumate stau un pic sa se usuce si continui la felhappy

| Aceeasieu explică:

Multumesc fetelee; x

| AalxAndra a răspuns:

Multa indemanare si intind pleoapa pentru a fi mai usor de intins. happy