| ellai a întrebat:

Hello girls. Mi-am cumparat azi o vopsea de par de la Revlon colorsilk. nr 72. Sunt curiasa daca voi ati folosit aceasta vopsea de par sau daca stiti daca este buna si iese exact culoarea care este indicata pe cutie. thanks.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Leli, poate iesi mov laughing)

| bubudeeabubu a răspuns:

Buna nu am folosit dar stiu ca ori ce vopsea de par trebuie parul prima data decolorat dupa vopsit si ori cum o sa iar putin mai inchis ca mama a folosit multe feluri si mereu i s-a inchis putin decat cum arata

| roxanikadulcika a răspuns:

Eu nu m-am vopsit cu ea dar s-a vopsit o verisoara de-a mea si i-a iesit exact cum arata pe cutie si exact aceea vopsea de par este ff buna sper ca te-am ajutat funda?