| Alecsa90 a întrebat:

Hello Girls, voi ce produse cosmetice folositi? Cred ca ar fi dragut sa scriem fiecare cateva review-uri despre acele produse pe care le folosim cu drag si foarte des!
Astept raspunsurile voastre!
:*big grin

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna! Eu pe caldura asta nu prea mai folosesc produse cosmetice, dar in general folosesc o crema de la Asla-vital inainte, pentru ca am pielea foarte uscata, apoi aplic putin fond de ten MaxFactor ageless elixir 2in1 foundation, rimel de la Rimmel London LashAccelerator sau Scandaleyes tot de la Rimmel London, pudra de la Flormar, luciu de buze tot de la Flormar, ruj nu prea folosesc. Tu ce produse cosmetice folosesti?

4 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Nu prea folosesc.Cand ma machiez imi simt tenul incarcat si nu-mi place deloc.Ma dau uneori cu putin corector deoarece am cateva cosuri. Urasc glossul si de la rimel mi se rup si mi se lipesc genele. big grin In schimb ma spal si ma dau cu crema hidratanta in fiecare zi.

| oannaroman a răspuns:

Eu folosesc tus de ochi,cateodata(la unele ocazii ) farduri,rimel foarte rar folosesc, aproape deloc pot sa zic pentru ca am genele lungi si foarte negre si nu vad nevoia happy, pudra pentru fata, un pic de gloss deschis la culoarea, si la party-uri si ocazii speciale ruj rosu aprins big grin blushing

| Alecsa90 explică:

Eu folosesc aproape zilnic, fondul de ten L'Oreal matte morphose varianta 140 beige, rimel L'Oreal Volume Million Lashes, ca pudra Shimmering bronzing powder de la Sephora si cateodata luciu de buze de la Nivea sau chiar si balsam de buze. Iar cand vreau sa fiu mai wow laughing un ruj rosu de la Kiko Milano, nuanta 22! :*happy

| 321 a răspuns:

Eu folosesc putin gloss de buze si rimel nu prea imi place sa ma machez.