| DeliaAlexis a întrebat:

Hello! Mi-am cumparat azi de la farmacie spirt cu clindamicina pentru cosurile ce mi-au aparut pe fata dar nu stiu cum sa il folosesc. Adica mi-a zis sa ma dau cu el seara dar nu am intrebat daca trebuie sa il aplic doar pe cosuri sau pot sa dau pe toata fata. Va rog sa ma ajutati cei care l-ati mai folosit happy Multumeeeesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dai in zona in care ai probleme/ sau pe cosi in sine
Funda!

| DeliaAlexis explică (pentru anonim_4396):

Si daca dau si unde nu am cosuri ci doar mici puncte de grasime nu e bine? oare nu ajuta si la indepartarea acestora?