| lucy a întrebat:

Hello! Se mai poarta vestele barbatesti la fete?(mie imi plac ft mult)

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu conteaza daca se mai poarta sau nu happy
Conteaza ca tie sa iti placa si sa iti stea bine.Este si moda importanta, dar mai importanta este parerea ta kiss
Niciodata sa nu te iei dupa moda, atata timp cat acel lucru la moda nu iti sta binewinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Daca iti plac si iti si vin bine, poarta-le in continuare. Nu te lua dupa moda. Fa-ti un stil vestimentar propriu.

| alexa a răspuns:

Da se poarta...mai ales daca. ti sta bine si le combini frumoswinking

auran
| auran a răspuns:

Eu sa stii ca nu tin cont de moda...ma imbrac cu ce-mi sta bine si-mi place asa ca...

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Daca iti plac, poarta-le!

| JackieSue a răspuns:

Da...se mai poarta.

| katomika14 a răspuns:

Daca iti stau bine si daca iti plac, nu ezita sa le porti.