| XXy a întrebat:

Hello, stie careva un sampon antivolum sau o modalitate de a scoate volumul din par? Intreb pentru ca imi pot face frizura cu placa si sa stea bine doar dupa 3-4 zile dupa ce ma spal pentru ca parul meu are foarte mult volum si nu-l pot modela cum as vrea big grin Multumesc anticipat big grinbig grin :*

4 răspunsuri:
| princess a răspuns:

U ai mai pus o intrebare? ca mi se pare cunoscut numele!

pai fa-ti o tunsoare foarte defilat. n scari ca sa iti mai scoti din volu. a refer sa nu ai parul intre.ara nici o scara...ca probabil de aia are atata volum! succes! app la cat timp iti speli u parul?

| JeSa a răspuns:

Buna!, o tunsoare retezata si samponul Garnier!

lolita
| lolita a răspuns:

O tunsoare in scari, si sa te speli mai des pe cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O tunsoare fără volum te poate ajuta.
Pa, pa.