| Irina_3405 a întrebat:

Hello TPU.Am inceput de ceva timp sa folosesc fond de ten, insa nici pana acum nu am gasit unul care sa reziste intr-adevar.As vrea niste sugestii, din ce ati incercat si din cate stiti.Mersi anticipathappy. Fundita

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Recomand fondul de ten Giordani Gold Mineral Therapy Foundation de la Oriflame.
http://makeupandbeauty.com/......n-review/.
Este extrem de hidratant, se comportă foarte bine pe piele.
Baftă!

| Jane a răspuns:

Buna! Eu folosesc Lasting Performance de la Max Factor si este foarte bun. Rezista foarte mult si are o textura usoara, imi place mult. Sper ca te-am ajutat!

| jadir a răspuns:

Incearca crema de bocanci, la mine rezista si am mereu bocanci curati si stralucitori.

| M1ham1 a răspuns:

Affinitone Mineral de la Maybelline New York

| Irina_3405 explică:

@jadir :eu nu folosesc crema de bocanci pentru fatalaughing, daca tu o faci cam rau pentru tine.ps:nu am nevoie de raspunsuri stupide, multumesc celorlalti :*

| Irina_3405 explică:

Multumesc pentru raspunsurihappy.azi mi-am cumparat un fond de ten de la L'oreal infallible si am de gand sa vad cat de bun este si cat rezista, am auzit ca este destul de bun. Daca o sa fiu nemultumita o sa recurg la sugestiile voastrehappy

| inna92 a răspuns:

Eu folosesc Max Factor colour adapt si sunt foarte multumita.