| sweetheart6500 a întrebat:

Hello TPU!
Am si eu o intrebare:Samponul Nivea Pure Balance este bun? Adica da rezultate satisfacatoare? Primul raspuns bun primeste

Răspuns Câştigător
| l1feincolor a răspuns:

Dupa parerea mea este buna,.eu de obicei ma spalam cu head and shoulders,.si era destul de bun,.dar apoi am inceput sa ma spal cu nivea pure balance si am avut parul cu mult mai mult volum si era mult mai fin., deci este bun happy

1 răspuns:
| Skiipper a răspuns:

Eu iti recomand acest sampon fiindca este intr-adevar bun fiindca curata în totalitate si reda scalpului balansul natural pentru a preveni îngrasarea parului si ofera parului o senzatie de prospetime happy