| Mjsaka a întrebat:

Hello TPU. :* As dori sa stiu de la ce varsta este indicat sa te pensezi? Am inteles ca nu e prea bine sa te pensezi de la 11-12 ani, deci as vrea sa stiu de la ce varsta ma pot pensa? Mentionez faptul ca am 14 ani. Funda. :*

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Te poti pensa de la orice varsta(indicat ar fi 15 ani) dar trebuie sa te duci la un salon ca sa gaseasca forma cea mai potrivita pentru fizionomia ta pentru ca daca te faci singura de capul tau si iti alegi o forma gresita...sa stii ca dacate pensezi de multe ori intr-un loc la un memontdat nu o sa mai creasca deloc parul in zonele acelea.Te duci la un salon sa te faca calumea si nu costa mai mult de 20 lei.

3 răspunsuri:
| MetalHead04 a răspuns:

La orice varsta poti sa te pensezithinking indicat ar fi la 14-15 ani DAR du-te la salon, si zic asta din experienta, cum mi-am schimbat eu forma aiureaoh go on.

| alincik900 a răspuns:

Ce-l mai bine este daca vrei sa schimbi forma spricenelor sa mergi la un salon dar la 14 e inca devreme.

| Daria00 a răspuns:

Te poti pensa la orice varta daca trebuie.