| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU. As vrea sa pun o intreeeebare pentru cei care se pricep big grin sau na, nu neaparat.
Deci, eu am parul acum saten inchis, lung cam pana deasupra de sani si cu un bretonel usor pe o parte. Trec clasa a 9a si vreau sa ma tund cam pe la iarna scurt, ca si Sore Mihalache, daca o stiti, o sa o joace pe Sara in pariu cu viata. Dar ea e blonda si nu stiu daca mi-ar sta bine pe culoarea mea tunsoarea aia. M-as vopsi dar mama nu ma lasa nici gand la 15 ani, oricum poate ma tund si ma vopsesc pe la 16, dar ce ziceti, credeti ca e faina tunsoarea, merita sa incerc? nu pot sa dau attach aici la poze dar cautati pe goole va rog :d Cat despre culoare. Crede-ti ca va arata bine pe saten inchis sau sa incerc un saten mai deschis? multumesc mult :* fuunda

9 răspunsuri:
| SAMM0603 a răspuns:

Wow, tu ai cam aceeasi idee ca mine. Si eu am parul deasupra sanilor si e saten cu breton pe o parte si ma gandesc sa ma tund scurt. Eu am mai fost vopsita si nu conteaza neaparat culoarea.
Eu zic sa icnercam amandoua la iarna sa vedem cum ne stathinking Nu avem prea multe de pierdut. daca nu ne placa. lasa ca creste el laughing

| Baby a răspuns:

MaDDaXD, asa facem laughing eu oricum vreau sa ma tund scurt ca sa ies din cercul asta de "fete dragute cu parul lung", vreau ceva mai indraznet. si oricum nu e mega scurt cum are sore mihalache. Da-mi idul tau mada intr-un mesaj si vorbim pe mess, daca vrei.

| Georgiana1998 a răspuns:

Eu m-am tuns zilele trecute asa.pur si simplu ador tunsoarea, si eu sunt bruneta ...nu conteaza culoarea...

| DarraMee a răspuns:

Hei eu m-am tuns asaa cum zici uh si imi sta destul de bine
da-mi id-ul tau si daca e mai vbim pe messsssss

| YouDontHaveChances a răspuns:

Depinde de marimea sanilor.

| bebe25 a răspuns:

Merita sigur e o tunsoare super si o sa fi invidiata de multe fete din scoala o sa te invidieze.O sa fi populara cu lukool tau nou si toti o sa se ia dupa tine.O fata de a noi din scola are parul la fel iar ea e cea mai populara si to

| clauditza00 a răspuns:

Eu cred ca mai bine nu te.ai tunde ca sore pentru ca esti satena crede-ma ca am incercat si eu dar dupa am plans si a trebuit sa imi pun extensi deci parerea mea sa nu te tunzi pana nu poti sa te vopsesti blonda ca o sa iti stea urat si cred ca mama ta nu te.ar lasa sa iti pui extensi ( parerea mea)

| 14365236463543473547354754 a răspuns:

Buna Cred ar arata mai bine daca ai avea parul blond, deoarece aprop 97% din tunsorile scurte sunt ale blondelor. Daca vrei sa te tunzi scurt ori vopsestete blond sau saten foarte deschis. Sper ca te-am ajutata.

Funda?