| blackeyes90 a întrebat:

Hello TPU! Dau funda Cum as putea sa ma imbrac la un concert in aer liber avand in vedere vremea de afara(nu prea cald, umed si posibil ploaie max 23C), si concertul se tine seara? Puteti sa imi recomandati niste tinute? Va multumesc

2 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Buna! Tinand cont de ceea ce ai spus tu seara se lasa mai rece si eu te-as sfatui sa te imbraci cu niste blugi si balerini si cu o bluzita subtire cu maneca 3/4 sau un tricou si sa ai la tine o eventuala bluzita cu nasturei, un sacou mai de vara [ nu foarte gros] sau o geaca mai subtire big grin.
O seara buna! :*