| daddybombonik a întrebat:

Hello! Un mic herpes! Cum as putea sa scap de el RAPID! sad Funda

Răspuns Câştigător
| AleXzAnDer a răspuns:

Salut, pai herpesul tine intre 10-12 zile dar poti sa-i grabesti vindecarea.In primul rand depinde ce mananci.Trebuie sa mananci fructe pentru ca au vitamine si iti va intari organismul si tot odata poti aplicatonguelasturii Comped sau orice Plasturi trebuie sa le schimbi de 3 ori pe zi, totusi Plasturele Compeed e mai bun dar si mai scump acum depinde cat iti permiti deci nu uita, conteaza sa mananci fructe si tot odata sa porti plasture.Bafta:*

1 răspuns:
| cat a răspuns:

Poate poti merge la farmacie sa iti recomande ceva.