| deeyuz a întrebat:

Hellohappy voi ce produse de protectie pentru caldura placii de par mi-ati recomanda dar sa fie pana in 20 lei:d

funditalove struck

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Eu imi dau cu serul gliss total repair 19 si sunt foarte multumita, imi dau cu el si inainte de a folosii placa si dupa. Am folosit si gerovital, dar e plin de alcool, si mai rau arde parul, l'am folosit o saptamana si parca aveam o matura in cap.

| iloona a răspuns:

Buna! pe www.thehairshop.ro gasesti o gama variata de produse profesionale pentru par :)

| Robieski a răspuns:

Stiu eu unul dar vezi ca nu-l mai poti face de loc dupa ce-l folosesti!
Ser hidratant termoprotector
Gerovital plant TRATAMENT 150 ml
il foloseste sor-mea happy