| andreeamaxim a întrebat:

Hello! Vreau sa imi fac parul cret si sa imi ramana asa.O prietena mi-a recomandatsa il stimulez cu spuma si mi se va face cret.Ce parere aveti despre asta? Funda:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a mershappyO sa ramana asa pana la urmatoarea spalarewinking nu pe viatahappy dupa spalare pune in mana putina spuma si incepe de la radacina si intinde pe par dar nu multahappy:* si dormi cu el asa sau stai cu el sa se usuce happy va iesi frumoshappy p, s: descalceste-ti bine parul inainte ca dupa daca il piepteni nu va mai fi frumos...nu trebuie pieptanathappy

| andreeamaxim explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca va trebui sa ma dau mereu cu spuma, dar nu eram sigura ca merge,

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreeamaxim):

Depinde si de parhappy daca il ai foarte foarte drept mai bine il impletesti cand e ud in multe multe coditehee hee putin fixativ si gata!>big grin

| andreeamaxim explică (pentru anonim_4396):

Nu e foarte drept, este un pic mai ondulat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreeamaxim):

Pai o sa fie ok atunci! imi spui cum ti-a iesithee hee? astept sa scrii aici:*:*:*

| andreeamaxim explică (pentru anonim_4396):

A iesit super. Exact as acum mi-am dorit. Mersi mult:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreeamaxim):

C u mare placere! :*

7 răspunsuri:
| pisikutzza22 a răspuns:

Singura metoda de a-ti increti parul pe termen lung este permanentul care se face la coafor si care iti distruge parul.eu zic sa apelezi la solutii pe termen scurt:spuma ondulator codite bigudiuri etc depinde ce fel de bucle iti doresti.Atentie insa nu folosi tot timpul numai spuma pentru ca in timp degradeaza parul (de ondulator nu mai vorbesc)