| AndreeaaDewww a întrebat:

Hello! Vreau sa rog pe cei care considera ca au ceva gusturi in materie de fashion, vreau sa imi schimb garderoba, sa-mi iau ceva cool pentru primavara si vreau niste sugestii si chiar si niste magazine cool de unde sa-mi cumpar lucruri misto, nu conteaza ce fel de magazine sunt, adica sa nu fie ceva gen Mall Titan, ceva mai de fite ca sa spun asa, scuze dar nu imi place sa-mi iau decat haine de la firme cunoscute, mersi mult!

Răspuns Câştigător
| anutzica001 a răspuns:

Pai sa iti spun parerea mea in privinta hainelor ar fi o risipa de timp pentru ca eu as putea avea alte gusturi dar daca vrei sa iti dau un sfat cumparati reviste de moda ( eu imi cumpar Bravo girl si la inceput are despre moda dar si in rest e frumoasa si da si numele produselor si magazinul, spre ex bluza maro costa 25 lei de la bonprix exemplu a... si mi-am amintit este inspirata si dupa ce poarta vedetele dar nu dai tot atatia bani pe ele ca ce rost ar mai fi )

3 răspunsuri:
| HypnoticA a răspuns:

Uita-te aici la toate postarile sunt lookbook-uri 2011 de la diverse firme mango, h&m, diesel, pull & bear. Iti mai dau si niste site-uri de haine interesante www.sundayfashion.ro, www.boohoo.com. Bye

| AndreeaaDewww explică:

Mersi tuturor pentru raspunsuri, bye!