| BlaxxMee a întrebat:

Helloo.
Am nevoie de ajutor...din partea fetelor big grin
Vreau sa imi fac o schimbare de look.
Sa trec de la acel look de "fata cuminte" la un look mai interesant si care sa se faca remarcat, in sensul bun, desigur. happy
Chiar sper sa primesc niste raspunsuri bune. Sunt sigura ca nu sunt singura care trece prin asa ceva.
Vreau sa fiu ceva mai indrazneata happy... dar nu cu decolteuri adanci sau fuste si jeansi suuper scurti laughing
Indrazneata in sensul ca vreau sa am un look mai colorat..mai vioi... ceva accesorii.
Ar fi ok daca mi-ati da si catev idei de tinute.
Ex. : Jeansi + Tricou + ( ceva accesorii )
Multumesc!
Cel mai bun, mai explicit si mai politicos raspuns primeste o panglica maree big grin =3

Răspuns Câştigător
| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ Pai incepe prin, deschide sifonierul si asorteazale sa iasa o tinuta mai frumoasa.
Cumparati de la magazine lanturi, cercei, bratari, bentite, inele sa ai un look mai indraznet.
Parul poti sa-l tunzi putin si la barfuri sa te faci cu roscat sau sa cumperi ulei de ricin si sa creasca parul mai lung dupa sa il faci in stil,, ombre hair ".
Penseazate [ daca nu esti deja roag-o pe sora /mama ta sa iti de-a o forma ].
Cand esti pe afara sau la scoala da-te cu un pic de fond de ten, un machiaj alb sau culoarea pieli cu putin gloss.
Bronzeazate, mie fetele bronzate cu o piele mai inchisa mi se par super dragalase.
Fa-ti unghiile frumoase cu o culoare mai de vara [ roz, verde, galben e.t.c. ].
+ Poti purta niste blugi scurti – tricou alb sau colorat – un lant – cateva pratari pe maini – putin machiata – o coada intr-o partea sau depinde cum porti tu!
+ Cam atata daca o sa imi mai vina idei iti trimit prin mesaj, o seara buna iti doresc!

3 răspunsuri:
| cappytempo a răspuns:

Incepe cu parul.Decolorant(suvite,orice fel de par ai)
Arunca tot din dulap si du-te la shopping.Nu cumpara mult, o sa iti cumperi pe parcurs.Important e sa nu mai ai nimic in dulap daca esti convinsa sa te schimbi.INCEPE ACUM! Bafta.

| IsabellaMood a răspuns:

Incearca un undercut, iar in materie de tinuta un exemplu ar fi asta : https://www.google.ro/......ps?/search sper ca te-am ajutat! Succes in noua ta schimbare! :*

| lalalapsfedr a răspuns:

Bunăăă. Păi te poti nuanta, te poti tunde mai scurt. gen Sore, sau nuştiu ce alt model sa iti dau. Vestimentatie? Un tricou+ pantaloni scurti de blugi+unl lant mai lung gen vintage. blugi lungi o bluza/camasă happy funda?