| Sabrinaaaaaaaaaaa a întrebat:

Hellou fete, pe 12 Mai m-am facut bruneta ( eram roscata vopista inainte ) tin sa mentionez ca am folosit vopsea fara amoniac. Au trecut 2 luni de la ultima vopsire parul deja are tente de rosu maroniu, credeti ca daca imi bag vopsea rosie se va prinde?

1 răspuns:
| Anonim34545jkjk a răspuns:

Depinde ce rosu vrei si cat de deschis e. Presupun ca parul tau e mai inchis acum nu? E posibil sa se prinda dar sa nu iese ceea ce ti ai dorit. Culoarea parului nu pare a fi uniforma deci pe aici pe acolo noantele o sa fie diferite.