| PataCosmina a întrebat:

Hellp! Am nevoie cat mai urgent de niste cuafuri simple pentru banchet de a 4 a! Am parul putin mai jos de umeri si e brunet deschis!

Răspuns Câştigător
| ramonika125 a răspuns:

Cred ca poti sa iti faci niste bucle, sau sa iti prinzi parul si sa il infoi putin, cred ca ceva simplu poate fi uneori cea mai buna solutie, oricum esti draguta, parul nu conteaza asa mult

5 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Mergi la frizerie, acolo sigur o sa-ti faca ceva frumos.

| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns:

Okay. Deci din ce in ce mai multipusti incearca sa pare mai maturi. Am mai zis asta cuiva, dar o sa repet. AVETI 10-11-12 ani, si va macina chestii de genul?
Oricum, eu ti-as recomanda sa iti prinzi parul, si sa iti lasi bretonul afara.

| ta5232545 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa-ti faci o coada intr-o parte cu multe clamite si un elastic de par mai senzational colorat. sau poti sa mai faci ceva de genul asta: http://amelie.ro/wp-content/uploads/2012/04/coc-dezordonat.jpg. sper ca te-am ajutat! :)

| pufuulets a răspuns:

La banchetul de clasa a4a nu trebuie sa te dai pe spate cu, coafuri deoarece esti inca micutapuppy dog eyes:*...Poti sa-ti indrepti paruu`, sau sa ti`l ondulezi, sa iti faci o coronita[adica sa te impleteaza sus in varful capului ca o coronita], sa te impletesti pe o parte, sa te legi sus in coc sau in coada. Sper ca te-am ajutat..Banchet placut:**! Funda?