| Mihaelaa98 a întrebat:

Help. Cum as putea sa ma imbrac de revelion daca il fac la un baiat acasa, cu mai multi oamenii.?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Foarte elegant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi iei o rochiţă simplă, neagră.
Sau blugi cu talie înaltă, o bluză drăguţă la care asortezi un colier mai elegant.

| DamianTPU a răspuns:

-Cazul unui baiat: Un costum mai elegant.
Pana la urma este revelion.
Poti avea o camasa, cu o cravata. Nu stiu. Acum depinde ce fel de haine ai.
Sper ca te-am ajutat.
-Cazul unei fete: Poti lua o rochie, cea mai scumpa pe care o ai. De preferat rosie. Va fi culoarea anului 2016 laughing
Poti lua niste cercei cu perle si la fel si un colier.
Eh. Cam atat. Sper ca ti-am fost de folos
Funda?

| Mihaelaa98 explică (pentru DamianTPU):

Mi se pare cam prea elegant pentru o simpla petrecere laughing