| pactcudiavolita a întrebat:

Help! E ziua mea sambata si nu stiu cum sa ma imbrac si cum sa-mi fac parulthinking Ceva propuneri? Dau fundita:X

3 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Pai asta depinde si de ce varsta implinesti. Dar cred ca ti-as sta bine cu o rochita si parul lasat pe spate. Poti sa il aranjezi facandu-ti niste bucle lejere.
Sau poti sa iti ei niste blugi negri stramti si o camasa (sau o bluza putin mai lunga), iti pui si niste cercei draguti si o bratara si esti perfecta.

| Helăăău a răspuns:

Ia-ti ceva elegant, cum ar fi o rochita (nu pana in pamant ), si par thinking bucle sau ceva simplu! nu te complica cu o coafura Extravaganta :d
Daca nu porti rochii sau nu te prinde, poti incerca un jeans pana cu o bluza/tricou trendy =D

| iuliaiordanescumiley a răspuns:

In primul rand la multi ani. cati ani implinesti? depinde daca esti mai mare de 11 ani ar fi frumos daca tiai cumpara niste extensii sau daca ai parul deja lung si il ai drept fatil cu ondulatorul sau chiar permanet. daca ai peste 14 ani vopsestete si lasatil desprins oricum ti l-ai face. de imbracat... eeeeeeee aici fiecare are alte usturi eu mas imbraca co rochie frumoasa cum ar fi cea pe care o are raluka in videocli i like the trumpet. pa! sper ca ti-am fost de ajutaor! funda plizzzzzzzzzzzzzzzz