| ale23 a întrebat:

Help! Folosesc zineryt de aproximativ 2 3 saptamani si nu se vede nici un rezultat momentan.Intrebarea mea este daca in timp ce folosesc acest produs ma dau si cu fond de ten poate avea reactii adverse imi pot iesi mai multe cosuri?

4 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Pai zineryt e un tratament na.tu daca iti acoperi fata cu cine stie ce prostii logic ca nu o sa ti se vindece cosurile niciodata.trebuie sa respire si tenul tauhappy eu zic sa iti arunci fondul de ten sau macar sa il folosesti doar la ocazii pentru ca nu e bun deloc.te imbatraneste si na ca nu iti trec nici cosurile. foloseste seboo specific anti imperfections de la yves rocher.e super bunatongue.app si sa nu mi-o iei in nume de rau:* pa

| ralucaralu a răspuns:

Eu folosesc Zineryt de mult timp si sunt foarte multumita. Nu mai stiu cand a inceput sa isi faca efectul, dar daca nu te dai in fiecare seara si nu respecti acest tratament, nu va avea rezultate. A fost singura solutie pentru cosuri.Acum nu mai am nici macar un cos pe fata.Bafta!

| corina_2894 a răspuns:

Draga mea ale! sfatul meu este sa incerci sa-ti faci masti de fata naturale,sa faci un tratament pe baza de antibiotice,surorii mele i-au trecut cosurile de la anticonceptionale,acum totul depinde si de varsta pe care o ai! zinerytul nu face mare lucru,ti le usuca la suprafata,dar inautru totul e la fel,o sa te saturi la un momentdat sa te dai in fiecare zi cu el,iar atunci o sa vezi explozia de pe fata ta! dar daca in continuare vei folosi zineryt,nu o sa-ti apara mai multe cosuri daca te dai si cu fond de ten, dar acum totul depinde cum si cand te dai! de preferat seara inainte de culcare te dai cu el, iar a 2 a zi te speli pe fata si folosesti fondul de ten pe fata curata!happy:*

| danyc a răspuns:

Zinerytul nu este bun usuca plielea tare