| nataliam a întrebat:

Help! Maine ma duc la o intalnire si vreau NEAPARAT sa`mi fac parul ca al Miei Colucci in poza asta: http://files.myopera.com/Anah%C3%AD/albums/630330/45.png
Cum pot sa-l fac, ca sa stea asa, despartit in suvite, ca al ei?

Răspuns Câştigător
| ale a răspuns:

E foarte simplu dupa ce il faci cu placa, il dai cu fixativ(ti-l recomand pe cel de la Nivea ca nu incarca parul) si apoi iti treci degetele prin par, se va despartii in suvite
ps: nu stiu cum iti place, eu urasca cand imi sta asa despartit in suvitetongue

2 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Te intinzi cu placa, te dai cu fixativ, si apoi folosesti un pieptene [cu multi dinti big grin], dai cu el de jos in sus, nu stiu daca intelegi laughing

| Seby91 a răspuns:

Clei de oasehappy