| Borcea_Cristina_1998 a întrebat:

Help me! :'(
am o mare problema si vreau urgent ajutor. am probleme cu cosurile ..tot timpul vara imi ies cosuri si sunt foarte multe. imi este plina fata de parca zici ca "sunt batuta cu urzica ". m-am saturat de ele si nu stiu cum sa scap. am folosit cateva zile sapun cu sulf si dupa ma dadeam cu nidoflor sau fluocinolon si tot nu imi trec, apar si mai multe. am facut si infuzie de trandafiri, m-am dat si cu lamaie si cu pasta de dinti sa le usuce. nu imi trece cu nimic si imi e rusine sa ies cu fata asta din casa, sincer. nu stiu ce sa ma fac.crying((
ajutati-ma va rog! plus ca am si tenul gras si fac sport zilnic si manac multe fructe si beau apa.

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Bună!

Foloseşte gelul cu acţiune profundă pentru îndepărtarea coşurilor: Pure Skin Spot SOS de la Oriflame. E puţin mai scump şi într-o cantitate mai mică, dar e foarte bun! Şi eu îl folosesc şi am faţa complet curată. Îl poţi comanda de aici:
http://ro.oriflame.com/products/product?code=24752

| Borcea_Cristina_1998 explică (pentru Satango):

In magazin nu se gaseste, nu? sad

| Satango a răspuns (pentru Borcea_Cristina_1998):

Mai greu. Dar poţi vorbi cu un reprezentat Oriflame.

3 răspunsuri:
| OchisorVisator a răspuns:

Pori vizita un dermatolog, el va stii cum sa te ajute.