| anonim_4396 a întrebat:

Help me! cum sa`mi creasca unghiile in 2 saptamani? da nu in 2 saptamana cel mai scurt timp! am nevoie de unghii mari in cel mai scurt timp! va rog ajutati`ma! multumesc mult!:*

7 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Pffffff
a nu stiu cata intrebare cu : vreau par/unghii/sa slabesc acum!
solutii: criogenie/acme accelerator particle/budism/rabdare/get a life ppl

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Tu ce zici, unghiile cresc la foc automat sau când vrei tu?
Masează-le cu ulei de ricin pentru fortifiere ori unghii false.
Îl alegi: unghii sănătoase ori false.
Pa, pa.

| loveyousomuch92 a răspuns:

Pfffffffff! e greu de spus! cred ca cel mai bine ar fi sa-ti pui unghii false! nu sunt chiar eficiente dar o sa arate bine mai ales ca esti in criza de timp! si nu uita mananca fructe si legume cu multe proteine asta le face sanatoase frumoase si vor creste mari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ungele cu ulei de masline si nu le vopsi cu lac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nu stiu cum sa rezolv problema aceasta si eu am aceasta problema

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa-mi cresc unghii in doua saptamini am nevoi de ele