| Bufferia a întrebat:

Help me! Ok, am spus si eu sa-mi scurtez bretonul(singura)
E groaznic si pe de-asupra prea scurt sa il repare cineva.....Stie cineva masti de par sau coafuri care sa-l ascunda, sau ce sa fac sa creasca mai repede nu-l suport

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mai facem și greșeli, ce să faci acuma? ai răbdare până crește.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pentru creștere, încearcă cu ulei de ricin, iar bretonul prinde-l în niște clămițe mici.

gen:

http://i33.tinypic.com/2e0uvrl.jpg

| Bufferia explică (pentru anonim_4396):

Partea nasoala e ca e inegal raman si fire pe afara........Imi urasc parul, ce m-a pus pe mine sa ma ating de foarfea?

| Bufferia explică (pentru anonim_4396):

Hmmm,dap am, alta solutie nu am, sper sa-mi creasca pana la balul bobocilor... Multumesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bufferia):

mai facem și greșeli, ce să faci acuma? ai răbdare până crește.

| Ankesenamon a răspuns:

Da ti cu ulei de masline (nu numai pe breton) si fa i un masaj scalpului pentru a-i stimula cresterea..pana una alta, sfatul meu ar fi sa il prinzi cu un clestisor sus.

| DarkChocolate94 a răspuns:

Incearca sa il perii pe spate cum ar veni, si sa-l dai cu fixativ. Apoi prinde-l cu o agrafa. Nu stiu cat de scurt e, dar incearca sa il pui pe o parte sau sa il ondulezi putin...o alta idee ar fi extensiile dar nu cred ca ar fi prea bine. Legar de masti, maseaza-ti parul cu ukei de ricin timp de 10 min in fiecarw zi, sau cu ulei de argan. Poti incerca o masca din banane pisate cu miere si lamaie. Sper ca am ajutat! Si bafta!