| Steluta2020 a întrebat:

Help!
Pentru fetele care nu sunt skiny și au o greutate de 70 kg, pieptul mai mare, fund și șolduri.
De pe ce siteuri comandați haine de petrecere, bal, revelion?
Ce bluze, fuste, rochii v-ați cumpărat ultima oară și ați fost super încântate?

3 răspunsuri:
| Genevaaa a răspuns:

Shein. Au categorii pentru curvy, skinny etc happy

| darrio2007 a răspuns:

In asemenea situatii e bine sa se achizitioneze din magazine fizice, ca sa nu ai bataie de cap la comenzile online.
Sunt dese cazurile cand ce ai comandat nu ti s-a potrivit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BonPrix
H&M aplicația online la mărimi XXL. Deși dacă zici că ai 70 de kg, tu ar trebui să găsești la H&M online și la categoria standard pentru femei.

Sunt haine mai mult casual, dar mai găsești și de party. La BonPrix chiar au multe rochițe și de party. La H&M sunt mai puține de party.