| Alinnnnnna a întrebat:

Help pls. sint bruneta, da mi-am stricat parul cu o vopsea de par si acum e roscat, au trecut deja vreo 6 luni insa nu se mai ia nuanta, deja a inceput a creste parul meu natural si se vede urit.Stie cineva vreo nuanta frumoasa de saten inchis? fundita

1 răspuns:
| amoramor a răspuns:

Si eu am fost roscata, la mine se mai vedea nuanta de roscat, mai ales in razele soarelui, si dupa ce m-am vopsit de vreo 3 ori cu saten inchis de la Garnier, nu mai stiu exact nr. ca a fost acum vreo 2 ani asta. Pana la urma am renuntat la vopsit, si cu satenul acela inchis, l-am lasat sa creasca, ca sa il pot tunde. In sfarsit dupa 2 ani am scapat definitiv de vopsea si acum am culoarea mea naturala.