| Lala20 a întrebat:

Help Rapid! big grin In cam 2 ore ma duc la un bal mascat, si cum totul s-a intamplat prea rapid si nu am avut timo sa imi iau costum, m-am gandit sa ma imbrac country (cow"boy") si deci daca imi iau o camasa si peste o vesta maro din piele intoarsa cu curea :-J si cizme lungi pana la genunchi de aceeasi nuanta ca si vesta, e Ok daca imi iau blugi (albastri)? straight face sau ce altceva propuneti?

Răspuns Câştigător
| Bobbless a răspuns:

Da e bine daaca iti iei blugi albastri pentru ca se potriveste. :*:* Poti sa-ti impletesti parul in doua codite. si in rest totul e ok :*:* Bafta!

6 răspunsuri:
| Lala20 explică:

Mersi tuturor happy Asa am mers pana la urma, cu camasa cu carouri si blugi albastri + celelalte accesorii. kiss Multumesc din nou pentru ajutor >big grin

| Bobbless a răspuns:

Florina balul are loc peste 2 ore nu are timp sa-si cumpere o camasa in carouri. Dar daca are atunci e perfect :*

| georgiana999 a răspuns:

Cowboy? mai bine fata pisica niste urechiuse pantaloni negri strimti un ruj rosu... un cablu pe post de bicilaughing si o bluza sclipicioasa neagra sa ti se vada decolteu(asa atragi si fete si baieti d epartea tawinking )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu propun să îţi iei o cămasă în carouri, vestă, curea, cizme lungi şi NU CONTEAZĂ CE CULOARE AU BLUGII... big grin contează să te simţi tu bine. Distracţie plăcută!

| Nothhiiingg a răspuns:

Pai da camasa e bine(incearca carouri sau daca nu ai culori gen verde albastru rosu cel mai bine) vesta maro e perfecta si cureaua la fel cizmele da mai ales lungi si maro...iar blugi da albastri ca am vazut filme cu cowboy si aveau blugi albastri! fa-to neaparat doua codite inpletite si inca cv daca ai o sfoara sau cv neaparat fa-ti un lasou si prindeti-l cumva de curea cum isi prind constructorii sculele.ok?

| Amanda14 a răspuns:

E ok cu blugii eu sunt pentru! funda? big grinbig grin