| CristinaElena96 a întrebat:

Help Tpu.Maine ma tund si as vrea sa incerc in V.Insa am incercat sa caut pe google si nu am gasit mai nimic.Am parul pana la jumatatea spatelui, fata ovala.As incerca V si i-as zice sa-mi ia putin din volum.Ce tunsori mai stiti, ceva ce m-ar si avantaja.

Răspuns Câştigător
| Rawwrr a răspuns:

Eu nu iti recomand sa te tunzi in ' V '. Eu m-am chinuit mult sa imi scot forma de V si m-am tuns asa acum 1 an, dar si acum a ramas ceva. Ti-as recomanda breton drept pentru ca se poarta anul acesta si cred ca ti-ar sta minunat. Partea din spate sa nu fie in V sau in scari, ci drept.

Succes!

2 răspunsuri:
| Enache_Gabriel_1993 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa te tunzi in V, pierdut la spate, bretonul sa nu fie drept, iar parul in sus mai mare pentru a'ti putea face freza.

| Rawwrr a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Ce-ai zice de asta?