| uuSexi a întrebat:

Helpp mee pls: mi-am facut niste suvite violent de gentiana si nu`mi plac. Cum as putea sa scap ma repede de ele? Funda

3 răspunsuri:
| คηĐЯээд a răspuns:

Buna!

Ce ar fi sa le vopsesti in culoarea parului tau natural, ai putea scapa de ele.
Sau astepti sa se " stearga " singure.

| deniioana a răspuns:

Pai daca le-ai facut cu sampon spalate de multe ori pe cap. Daca le-ai facut cu vopsea cauta-ti culoarea parului si date din nou pe tot capul happy

| agnessme a răspuns:

Http://margocosmetics.ro/Ingrijirea-parului/Sampon.html?pag=2 vezi sampon color Braun daca ai culoarea parului saten sau celalalt. margo cosmetics. daca accesezi siteul vei vedea si un catalog online pe care poti sa te uiti ce te intereseaza. pot sa te ajut sa alegi si comanzi prin adresa de email : theLady077@yahoo.com primesti prin posta colet si platesti ramburs, oriunde in tara. te pup