| Anuskutza_Ana_1992 a întrebat:

Het TPU... Se poarta uniforma la liceul Ion Luca Caragiale Ploiesti? Daca da... Unde as putea sa-mi fac una?

Răspuns Câştigător
| I9irina a răspuns:

Da se poarta uniforma, si este urata, tocmai a facut comanda ...deoarece au ei o croitorie cu care lucreaza nu este obligatoriu sa te duci la acea croitorie dar acolo su tot ce le trebuie. Croitoria se numeste confex moda si este in fata la hale. Nu te costa mult avand in vedere ca nu duci nimic.Bafta!