| Ingrid16V a întrebat:

Hey:*a folosit cineva nuantator de la farmacie?thinking ca eu mi-am luat unul roz sa-mi fac niste suvite, dar nu stiu cum sa-l folosesc pentru ca nu are prospectsad
E o sticluta mica cu un lichid roz, iar eu sunt brunetahappy
Cum sa-l folosesc?tongue
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!
foarte simplu:d
pui acel lichid roz in apa apoi te speli pe capbig grin
tine cateva saptamani am folosit euhee hee

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| Ingrid16V explică:

Nu am cum sa ma fac toata roz pentru ca is bruneta si nu se prinde rozul pe negrutongue

| manutsa a răspuns:

Daca vrei doar la suvite te dai pe varfuri...sau cum vrei tu. daca te dai pe tot capul o sa fii toata rozhee hee