| dya333 a întrebat:

Hey a incercat cineva Nivea BB Cream? As vrea sa stiu daca se intinde bine si acopera cum trebuie.Multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca BB cream este cel mai bun produs pentru fata.l-am incercat eu, mama, 3 prieteni si multa lume de pe net cu care vorbesc:*FUNDA

| srlnsrln a răspuns:

E super bună,merita,mai bine folosesti regulat Nivea BB Cream decat sa dai banii pe tot felul de pudre, fonduri de ten, anticearcane, perle, etc. Dacă il vei folosi zilnic vei avea cu timpul un ten mult mai frumos si mai delicat!winking:*

| mona a răspuns:

Se intinde bine si acopera

| MihaelaDart a răspuns:

BB Cream nu are acoperire mare asa cum are un fond de ten. Daca iti aplici inainte un corector in zonele cu probleme si apoi bb cream, este perfect.
De cand a aparut anul trecut in iarna BB Cream Garnier il folosesc cu placere.