| StephyMonster a întrebat:

Hey,aș vrea să îmi tund bretonul peste un ochi și nu drept, așa mai franjurat.Se mai poartă, mai este la modă?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ii zici sa il tunda de la jumate intr-o parte, filat si cu gherute. Ii zici tu de unde sa inceapa si cat de lung.

| StephyMonster explică (pentru anonim_4396):

Mie nu-mi stă bine filat, trebuie neapărat să îl am des ca să nu se vadă fruntea! Mulțumesc de răspuns!

| izabelalessia a răspuns:

Da se poarta doar ca pentru un breton franjurat trebuie sa ai fata un pic mai ovala..depinde de forma fetei.Si sa nu se vada diferenta intre breton si parul ramas lung.

| Corbu_Ramona_1993 a răspuns:

Dupa parerea mea nu stiu cum arati, deci nu-ti pot spune, pentru ca nu st daca iti sta bine sau nu, dar... este la moda! Te asigur!