| marinela92 a întrebat:

Hey aceasta este o intrebare pentru fetele care frecventeaza salonul stil imi puteti spune si mie cam cat costa extensile cu cheratina acolo cu tot cu mana de lucru mersi fuda >big grin

1 răspuns:
| Ionelylovely a răspuns:

Buna! Nu ti-as recomanda sa iti pui extensii la coafor deoarece acelea sunt lipite de firul parului tau natural (cu cheratina), iar in timp iti deterioreaza parul si vei fi nevoita sa il tunzi foarte scurt. Vei regreta, am avut multe prietene in situatia asta.
In schimb, extensiile clip-on (cele care ti le pui singura, acasa) sunt foarte utile, dar cel mai important, nu sunt daunatoare. Preturile depind de judet (eu mi-am cumparat acum un an din Timisoara cu 260 RON si inca sunt in stare buna). Sunt simplu de aplicat, exact ca si in videoclipul asta http://www.youtube.com/watch?v=Gkz6veEjfqI
Bafta! VREAU FUNDA! Te rog!