| ChloeCupcake a întrebat:

Hey! Acum ca vine toamna ce ati alege dintre cizme din piele si pantofi sport Converse?

10 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Pantofi sport Converse.

| 21ndstillachild a răspuns:

Pantofi sport Converse

| Kathhy23 a răspuns:

Pantofi sport Converse love struck

| FataCuFitze a răspuns:

Buna! eu as zice amandoua, pentru ca ai nevoie de toate genurile de incaltaminte. si sa-ti spun si de ce! de exemplu, nu'ti poti lua o pereche de pantofi sport la o rochita eleganta, sau nu'ti poti lua o pereche de cizme din piele la hanorac...iar exemple sunt multe! asa ca eu optez pentru amandoua. iti urez succes pentru alegerewinkingwinking

| ChloeCupcake explică (pentru FataCuFitze):

Poi si daca am de ales ce sa cumpar dintre cele 2? :d

| FataCuFitze a răspuns (pentru ChloeCupcake):

Atunci iti iei pantofii sport acum, iar cand vine vremea cizmelor le iei si pe alea...bafta!

| xIuliia a răspuns:

Converse apoi cizme

| Goomi a răspuns:

La inceput pantofi dupao luna(cand se face mai fig) cizme

| adelin100 a răspuns:

Pantofi sport dupa cizmele din pielebig grin

| Inna2000 a răspuns:

Poi ar fi bine ca la inceput de toamna sa porti pantofi sport Converse :X iar apoi, cand incepe frigul sau se mai raceste vremea ar fi bine sa porti si cizme din piele. :*