| SoranaSorryiubiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Hey! Am 12 ani si am nevoie de un sutien sau o bustiera deoare ii am foarte mari.sad Mama nu a fost de acord cu ideea asta, dar ma rog, acum e. Am neboie de sutien pentru ca sanii mei sunt mari si la sport..stiti voi. Si fetele rad de mine si nu pot sa imi iau tricouri pentru ca mi se cunosc sfarcurile. sad Ce ziceti, e mai buna o bustiera sau un sutien? De ce e mai bun un sutien/o bustiera?

Răspuns Câştigător
| ??? a răspuns:

Bustiera pentru varsta ta! Este mult mai comoda, si mult mai folosita pentru activitatile sportive.Sutienul te incomodeaza putin.