| Funditssa a întrebat:

Hey! Am 13 ani jum si sunt din Pitesti :X! Vreau sa va rog si eu ceva love struck! Kaut de mult un tricou mai scurt care sa puna in valoare corpul :* Stiti vre un magazin prin pitesti :X puppy dog eyes Funditssa + vot toti! Sau dati. mi pe ce sa intru pe google ca sa vad un tricou in genu sa ma orientez love struck Ca daca imi da. ti site. ul nu pot intra ca se blocheaza [ Dati. mi doar ce trebuie sa scriu pe google :X ] Multumesc :* mult ~!

4 răspunsuri:
| Andrux a răspuns:

Pai din Mall.sunt o multime de magazine tari!

| Beautyapple a răspuns:

Este un site pe net, si nu trebuie sa te duci la mall daca vrei (este si in Pitesti in euromall) dar poti comada pe internet. Este www.debenhams.com
Eu mi-am luat o jeaca de acolo si e suuuuppppeeerrrrrr(si e si de calitate), funda?

| Theodor2010 a răspuns:

Hey si eu am 13 si sunt din Pitesti... poti sa cauti haine tari la euromall,ala din centru, fortuna, cauta prin centru pe scurt asa...BAFTA!

| alexandra_9617 a răspuns:

H and m magazin