| blue_5604 a întrebat:

Hey:* Am auzit ca daca iti filezi parul iti i-a din volum.As vrea sa ma tund asa dar nu stiu daca imi pot pastra lungimea parului. ce parere aveti?:X funda!

2 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Bune inteles ca iti poti pastra lungimea parului. Eu chiar asa m-am tuns. Eu pe deasupra m-am mai tuns si in scari. Deci poti sa te tunzi linistita.

| WeedMan a răspuns:

Normal ca atunci cand iti filezi parul pierzi din volum.Cand iti este filat firul de par este facut mai suptire.Bafta