| AcidCuSange a întrebat:

Hey...am auzit ca exista niste luni ale anului si ca daca iti iei in lunile alea un pic din varfuri, parul o sa creasca mai repede.Stiti care sunt acele luni? Fundhoi

Răspuns Câştigător
| kitty_9669 a răspuns:

Nu exista...este o minciuna si eu am auzit spuneau niste colege ca trebuie sa le tai in:aprilie, iulie, septembrie si ianuarie...dar eu nu le credbig grin

3 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Nu este adevarat.este o afirmatie falsa.parul creste cat are el chef. Dar poti folosii produse pentru a`ti accelera cresterea mai rapida a parului.happy

| chels95 a răspuns:

Am citit intru-un articol ca daca iti tunzi varfurile atunci cand e luna plina o sa iti creasca mai repede dar nu stiu daca e adevarat sau nu.

Apache
| Apache a răspuns:

Nu e adevarat ...parul creste la fel!