| KikiRiki98 a întrebat:

Hey am auzit ca pe kudika poti sa iti descarci o poza cu tine si sa incerci mai multe coafurihappy am cautat pe kudika daca se poate sa imi dati direct saitul nu kudika.ro FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.kudika.ro/hairstyle.html asta e site-ul. Iti apare initial o porcarie legata de FB, dar da-i "sunt deja fan" si apoi te lasa sa intrii in coaforul virtual.

| andreilyon a răspuns:

Buna uite aici un site pentru coafuri http://www.taaz.com/ :D