| ionycaAmy a întrebat:

Hey am avut suvite roz si verzi acum s'au cam dus si au ramas blonde (sunt satena si m-am decolorat) as vrea si alte idei de culori (m-am facut si cu hartie creponata roz)..ma gandeam la mov si turcoaz dar as vrea poze cu voi ce care aveti suvite sa imi mai fac idei de cum si unde sa le mai pozitionez :* Funda

3 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Poţi încerca să-ţi colorezi doar vârfurile.

| mars7 a răspuns:

Cum ti-ai facut suvitele?

| ionycaAmy explică (pentru mars7):

Pai cele roz si verzi mi-am decolorat si apoi vospit, iar cele cu hartie creponata am pus hartia (ce cul vrei) in apa clocotita am asteptat sa se lase culoarea apoi mi-am dat pe par..la parul saten se vede dar nu prea tare la mine s-a vz frumos pentru ca deja aveam suvite decolorate