| Sandra_4481 a întrebat:

Hey am nevoie de ajutor...deci vreau sa imi fac parul permanent [ondulat nu cine stie ce oaie, gen a lu blair waldorf] si chiar nu stiu cum se face, ce rau poate face, cat costa, daca stiti saloane? (mai mult)

1 răspuns:
| elenacorneliai a răspuns:

In primul rand depinde de cum este parul tau,depinde de textura firului de par, daca este vopsit sau nu, cat este de deteriorat firul de par...singura nu te sfatuiesc sa te faci cu solutii din comert pentru ca daca nu sti cat sa stai cu solutia respectiva risti sa regreti ca ai vrut permanent...iar la un salon costa undeva la 100-150 depinde de salon